Dūmu lūkas, plakano jumtu logi, virsgaismas logi, dūmu novadīšanas sistēmas, ventilācija

Mūsdienīgie dzīves kvalitātes standarti izvirza augstas prasības, gan pret telpu apgaismotību, gan arī pret efektīvās ugunsdzēšanas un dūmu novadīšanas sistēmas organizēšanu. Kopš 2008. gada kompānija LAMILUX, kura ir viens no vislielākajiem dabiskās apgaismošanas un dūmu novadīšanas sistēmu, kā arī plakano jumtu logu un ventilācijas sistēmu ražotājiem Eiropā, reprezentē savu produkciju Latvijas tirgū.

Kā ir zināms, no tā, cik spilgti telpas ir apgaismotas ar dienas gaismu, ir atkarīga uzņēmuma darbinieku darba efektivitāte. Tāpēc pēdējos gados visā pasaulē aizvien lielāku popularitāti gūst dienas apgaismošanas sistēmas: zenītgaismas, stikla piramīdas, arkveida konstrukcijas un citu zenītgaismu atvasinājumu virkne.

Mūsu kompānijas pārstāvētā zenītgaismu tipu daudzveidība ļauj optimāli izmantot visu ēkas jumta platību, efektīvi koordinējot gan ar telpu apgaismojuma spilgtumu, gan arī ar visa projekta vērtību. Zenītgaismas, gaismas joslas, plakano jumtu logi un stikla konstrukcijas – viens no prioritārākajiem LAMILUX virzieniem jau pusgadsimta laika periodā. Viens no pēdējiem LAMILUX piedāvājumiem ir plašas gaismas sienas, kuras spēj nodrošināt maksimāli efektīvu telpu apgaismojumu ar spilgtu dienas gaismu.

Mūsu plakano jumtu logi maksimāli efektīvi izolē siltumu, tie ir vienkārši apkopē, stabili un droši, kā arī ļauj ērti vēdināt telpu. Turklāt LAMILUX plakano jumtu logi kavē nesankcionēto iekļūšanu no jumta puses un ļauj īstenot manuālo vai automātisko vadīšanu ar elektropiedziņu dūmu novadīšanas nolūkos.

Simtiem organizāciju gan Eiropā kopumā, gan it sevišķi arī Latvijā, kuru vidū ir vislielākie autoražotāji, lidostas un citas sabiedriskās organizācijas, kas sev uzstāda mūsu produkciju – zenītgaismas un gaismas joslas. Augsta kvalitāte, triecienizturība un termiskā izturība paredz to izmantošanu jebkuros klimatiskajos apstākļos, tai skaitā, bargajā arktiskajā vidē. Pēc klienta vēlmes, tiek ražotas jebkuru izmēru, jebkuras caurspīdīguma pakāpes gaismas konstrukcijas ar aizsardzību pret ultravioletam utt. Papildinājumā efektīvai telpu apgaismošanai ar dienas gaismu, zenītgaismas izpilda vēl vienu svarīgu funkciju – dūmu novadīšanu no ēkas augstākajā kvalitatīvākajā līmenī, bieži vien dažreiz pārsniedzot tradicionālo ēku ventilācijas sistēmu darbības efektivitāti.

Zenītgaismas kā dūmu novadīšanas lūkas, ko piedāvā mūsu kompānija, nodrošina drošu aizsardzību pret telpu piedūmošanu. Šo produkcijas veidu ļoti plaši izmanto desmitgadu laikā visā Eiropā. Vārsti jeb dūmu novadīšanas lūkas, kas ir reprezentēti mūsu produkcijas sortimentā, ir aprīkoti ar dažādiem atvēršanas mehānismiem, kuri darbojas ar dažādu ātrumu. Bet, pat ja ir liels atvēršanas ātrums, dūmu novadīšanas lūkas, kurām ir kvalitatīvas tehniskas konstrukcijas īpatnības, un kuras ir izgatavotas no augstas izturības materiāla, saglabā sākotnējo ārējo izskatu un caurspīdīgumu. LAMILUX dūmu novadīšanas sistēmas – tas ir galvenais posms jūsu telpas ventilācijas sistēmā. Augsts visu LAMILUX ventilācijas un dūmu novadīšanas sistēmu drošums un liela funkcionalitāte, jau kopš 2008. gada tās ir pieejamas Latvijas pircējiem!